Nowe stroje dla trampkarzy

Klub MLKS „ORZEŁ” w Kcyni w ramach konkursu ofert ogłoszonego przez Powiat nakielski, uzyskał środki na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu, pod tytułem Turnieje piłkarskie „POD SKRZYDŁAMI ORŁA”. W ramach realizacji zadania zorganizowano dwa turnieje piłkarskie w Gminie Kcynia o randze międzywojewódzkiej. Uzyskane środki umożliwiły również zakup nowych strojów piłkarskich dla drużyny trampkarzy, który w części dofinansowany został przez Europosła do Parlamentu Europejskiego Pana Janusza Zemke oraz Radnego Miasta Bydgoszczy Pana Ireneusza Nitkiewicza. Za wsparcie bardzo serdecznie dziękujemy!!! Bo rzeczy wielkie zaczynają się od małych...